Çin’de peynir ekmek gibi satan Huawei FreeLace Pro 2 küresel pazara geliyor

Huawei‘nin yeni kulak içi kulaklık modeli FreeLace Pro 2, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Günlük kullanım için ideal bir tasarıma sahip olan bu model, yalnızca 34.5 gram ağırlığında ve son derece hafif bir yapıya sahip. Kullanıcılara yeşil ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği sunan ürün, her kullanıcıya uyum sağlayabilmesi için üç farklı boyutta yumuşak kulak ucu içeriyor. IP55 su ve sıçrama direnci sertifikası ile dış mekan aktiviteleri ve spor için de uygun olan FreeLace Pro 2, kaliteli ses deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Üründe bulunan 10.8mm çift mıknatıslı dinamik sürücüler ve L2HC ile LDAC kodekleri sayesinde yüksek çözünürlüklü ses kalitesi elde ediliyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisi Smart ANC 2.0 ile gelişmiş bir dinleme deneyimi sunarken, üç farklı mod sayesinde çevresel seslere göre kişiselleştirilebilir bir deneyim sağlıyor.

Çin’de peynir ekmek gibi satan Huawei FreeLace Pro 2 küresel pazara geliyor

AI destekli arama gürültü engelleme özelliği ile net aramalar yapılabilirken, aynı anda iki cihaza bağlanma imkanı da bulunuyor.

FreeLace Pro 2, tam şarj ile 25 saate kadar müzik oynatma süresi sunuyor. USB-C aracılığıyla hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 5 dakikalık şarjla 5 saatlik kullanım imkanı tanıyor. Kulaklıklar, dahili USB-C konektörü sayesinde Huawei akıllı telefonlara doğrudan takılarak hem Bluetooth eşleşmesi başlatabiliyor hem de destekleyen telefonlardan şarj edilebiliyor. Kullanıcılar, müzik ve aramaları yönetmek için kulaklıklar üzerinde bulunan düğmelere basarak kolayca kontrol sağlayabilirler. Ürünün fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, yakın zamanda daha fazla bilgi verilmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x