Beren Saat- Kenan Doğulu çiftinden tekne öpücüğü

Tezmarin, Kosifler Oto ve PowerApp iş birliği ile 26-28 Nisan tarihlerinde düzenlenen Baharın Keyfini Sürün bahar daveti, tekne ve otomobil tutkunlarını Setumarinas Kalamış Fenerbahçe Marina’da beşinci kez bir araya getirdi.

Heyecanla beklenen ve gelenek haline gelen davette üç gün boyunca, denizde Tezmarin çatısı altında bulunan ve bu yıl 140. kuruluş yılını kutlayan Beneteau’nun lüks yelkenli ve motorlu tekneleri ile dünyanın bir numaralı motorlu katamaran markası Aquila’nın en yeni modeli Aquila 42’nin lansmanı gerçekleştirildi

Karada ise Kosifler Oto’nun sergilediği tamamen elektrikli Yeni BMW iX2, Yeni BMW i4, Yeni BMW iX1, Yeni BMW i5 M60, Yeni BMW i7 ve diğer Elektrikli BMW modelleri incelendi.

Ayrıca ilk kez sergilenen MINI Countryman Elektrikli büyük ilgi topladı.

Otomobillerin yanında BMW Motorrad modellerinden R1300 GS, CE 04, CE 02 ve R12 Nineteen motosiklet tutkunları ile buluştu.

PowerApp’in canlı DJ performansıyla müzikle dopdolu geçen etkinliğin ikinci gününde misafirler, Deniz Sipahi’nin canlı sahne performansıyla unutulmaz bir gün geçirdi.

Etkinliğe katılan Beren Saat- Kenan Doğulu, Tilda-Erol Tezman, Sanem-Ralf Tezman, Hilal Kosif, Hasan Kosif ve Evelize-Hakan Kosif’in de katıldığı marinadaki özel etkinlikte misafirler keyifli bir gün geçirdi.

TEKNE ÖPÜCÜĞÜ

29 Temmuz 2014’te dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğlu çifti, tekne turu sırasında birbirlerini öpücüğe boğdu. Kenan Doğulu, Beren Saat’i öptüğü bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x